Vooruitziende blik

Icons of mtg Icons of mtg
Foresight image
setminmtgo
-€ 0,320.0 tix
Icons of mtg
Icons of mtg
Icons of mtg
Icons of mtg
Icons of mtg
Icons of mtg
NaamVooruitziende blik
StandaardForesight
TypeTovenarij
BeschrijvingZoek je bibliotheek naar drie kaarten, exil ze, en schud dan. Trek een kaart aan het begin van de volgende beurt's onderhoud.
IllustratorTerese Nielsen
SetAllianties #29a
WallpaperForesight Crop image WallpaperDownload wallpaper
AfbeeldingForesight Full hd imageAfbeelding downloaden
0%
Gebruikersscore (0)

Metatypes

Legality between formats

Inhoudsopgave

Over Vooruitziende blik

Vooruitziende blik, Tovenarij, ontworpen door Terese Nielsen voor het eerst uitgebracht in juni 1996 in de set Alliances and was printed exactly in 2 different ways. It's currently being selled by the minimum price of € 0,32.

Foresight is vooral nuttig bij controle- of combo-decks die afhankelijk zijn van specifieke sleutelkaarten om hun strategie uit te voeren, omdat het spelers in staat stelt selectief kaarten uit hun bibliotheek te verbannen en tegelijkertijd een vertraagde trekking te bieden, waardoor het kaartvoordeel wordt vergroot. Er zijn echter aantoonbaar betere opties, zoals Ponder of Preordain, die niet alleen kaartselectie mogelijk maken, maar ook onmiddellijke trekking, waardoor ze naadloos passen in kaartspellen die prioriteit geven aan consistentie. Hoewel Foresight het spel kan zien in niche-builds of als een uniek effect vanwege het unieke effect, is het misschien niet de optimale keuze vergeleken met de efficiëntere kaartselectie en trekkingsspreuken die beschikbaar zijn in het blauw.

Waar te koop

Seller image Card Kingdom Selling icon

28 uni.

€ 0,31 Bezoek de winkel
Seller imageEbay.com

Bezoek de winkel
Seller imagePrinting proxies

$ 0.75 Bezoek de winkel

*This site contains affiliate links for which we may be compensated

Groeperen op

Price alert ?

Alert me when price gets to

Price trend history

loading
Prijsgeschiedenis
DatumMinimumprijsMediaanprijs Decks
2024-10-210.13 EUR0.24 EUR 0
2024-10-280.13 EUR0.25 EUR 0
2024-11-060.13 EUR0.25 EUR 0
2024-11-110.13 EUR0.25 EUR 0
2024-11-180.13 EUR0.25 EUR 0
2024-11-250.13 EUR0.25 EUR 0
2024-12-020.13 EUR0.25 EUR 0
2024-12-090.13 EUR0.25 EUR 0
2024-12-190.13 EUR0.25 EUR 0
2024-12-230.13 EUR0.25 EUR 0
2024-12-300.13 EUR0.25 EUR 0
2025-01-010.13 EUR0.25 EUR 0
2025-01-060.13 EUR0.25 EUR 0
2025-01-130.13 EUR0.25 EUR 0
2025-01-200.13 EUR0.25 EUR 0
2025-01-270.13 EUR0.25 EUR 0
2025-02-030.13 EUR0.25 EUR 0
2025-02-100.13 EUR0.25 EUR 0
2025-02-180.36 EUR0.36 EUR 0
2025-04-270.36 EUR0.36 EUR 0
2025-04-280.36 EUR0.36 EUR 0
2025-05-060.36 EUR0.36 EUR 0
2025-05-120.36 EUR0.36 EUR 0
2025-05-190.36 EUR0.36 EUR 0
2025-05-280.36 EUR0.36 EUR 0
2025-06-030.36 EUR0.36 EUR 0
2025-06-100.35 EUR0.35 EUR 0
2025-06-170.35 EUR0.35 EUR 0
2025-06-230.35 EUR0.35 EUR 0
2025-07-010.34 EUR0.34 EUR 0
2025-07-080.34 EUR0.34 EUR 0
2025-07-150.35 EUR0.35 EUR 0
2025-07-220.35 EUR0.35 EUR 0
2025-07-290.35 EUR0.35 EUR 0
2025-08-050.35 EUR0.35 EUR 0
2025-08-120.34 EUR0.34 EUR 0
2025-08-180.34 EUR0.34 EUR 0
2025-08-250.34 EUR0.34 EUR 0
2025-09-020.34 EUR0.34 EUR 0
2025-09-090.34 EUR0.34 EUR 0
2025-09-150.34 EUR0.34 EUR 0
2025-09-230.33 EUR0.33 EUR 0
2025-09-290.34 EUR0.34 EUR 0
2025-10-060.34 EUR0.34 EUR 0
2025-10-130.34 EUR0.34 EUR 0
2025-10-200.34 EUR0.34 EUR 0
2025-10-270.34 EUR0.34 EUR 0
2025-11-030.34 EUR0.34 EUR 0
2025-11-100.33 EUR0.33 EUR 0
2025-11-180.33 EUR0.33 EUR 0
2025-11-240.34 EUR0.34 EUR 0
2025-12-030.34 EUR0.34 EUR 0
2025-12-080.34 EUR0.34 EUR 0
2025-12-150.34 EUR0.34 EUR 0
2025-12-220.35 EUR0.35 EUR 0
2025-12-290.35 EUR0.35 EUR 0
2026-01-010.35 EUR0.35 EUR 0
2026-01-050.34 EUR0.34 EUR 0
2026-01-130.34 EUR0.34 EUR 0
2026-01-200.34 EUR0.34 EUR 0
2026-01-260.33 EUR0.33 EUR 0
2026-02-020.33 EUR0.33 EUR 0
2026-02-090.33 EUR0.33 EUR 0
2026-02-160.33 EUR0.33 EUR 0
2026-02-230.32 EUR0.32 EUR 0
2026-03-020.36 EUR0.36 EUR 0
2026-03-100.35 EUR0.35 EUR 0
2026-03-160.33 EUR0.33 EUR 0
2026-04-020.33 EUR0.33 EUR 0
2026-04-070.32 EUR0.32 EUR 0
2026-04-140.31 EUR0.31 EUR 0
2026-04-230.31 EUR0.31 EUR 0
2026-04-300.31 EUR0.31 EUR 0
2026-05-050.31 EUR0.31 EUR 0
2026-05-140.31 EUR0.31 EUR 0
2026-05-200.31 EUR0.31 EUR 0
2026-05-250.32 EUR0.32 EUR 0
2026-06-010.32 EUR0.32 EUR 0
2026-06-080.32 EUR0.32 EUR 0
2026-06-150.32 EUR0.32 EUR 0
2026-06-230.32 EUR0.32 EUR 0
2026-06-290.33 EUR0.33 EUR 0
2026-07-060.32 EUR0.32 EUR 0
2026-07-130.32 EUR0.32 EUR 0
2026-07-200.32 EUR0.32 EUR 0
2026-07-270.32 EUR0.32 EUR 0
2026-08-030.32 EUR0.32 EUR 0
2026-08-100.32 EUR0.32 EUR 0
2026-08-170.33 EUR0.33 EUR 0
2026-08-240.32 EUR0.32 EUR 0
2026-09-010.32 EUR0.32 EUR 0
2026-09-070.32 EUR0.32 EUR 0
2026-09-140.32 EUR0.32 EUR 0
2026-09-270.32 EUR0.32 EUR 0
2026-10-040.33 EUR0.33 EUR 0
2026-10-100.31 EUR0.31 EUR 0
2026-10-180.32 EUR0.32 EUR 0
2026-10-230.31 EUR0.31 EUR 0

Emoji-reacties

0

0 Reacties

User profile image

Be the first to comment

Veelgestelde vragen over Vooruitziende blik

What type of card is Vooruitziende blik?

Vooruitziende blik is a Tovenarij card in Magic: the Gathering MTG.

What is the effect of Vooruitziende blik?

Zoek je bibliotheek naar drie kaarten, exil ze, en schud dan. Trek een kaart aan het begin van de volgende beurt's onderhoud.

What is the price of Vooruitziende blik?

Vooruitziende blik currently starts at € 0,32. See live prices from multiple sellers in the Where to buy section above.

What is the original set of Vooruitziende blik?

Vooruitziende blik was first released in the set Alliances, illustrated by Terese Nielsen.

What is the legality of Vooruitziende blik?

Legality depends on the tournament format -- Vooruitziende blik can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.

What cards are similar to Vooruitziende blik?

Kaarten vergelijkbaar met Vooruitziende blik opnemen Lat-Nam's Legacy. See the full list in the Similar cards section above.