Hemelwolk uitgestrektheid
| Naam | Hemelwolk uitgestrektheid |
|---|---|
| Standaard | Skycloud Expanse |
| Type | Land |
| Beschrijving | |
| Flavor | Vanuit Otaria ontmoet de zon boven de zee beneden aan een glinsterende horizon. |
| Illustrator | Rob Alexander |
| Set | Edge of Eternities Commander #181 |
| Wallpaper | |
| Afbeelding |
Over Hemelwolk uitgestrektheid
Hemelwolk uitgestrektheid, Land, ontworpen door Rob Alexander voor het eerst uitgebracht in oktober 2001 in de set Odyssey and was printed exactly in 26 different ways. It see play in 2 formats: Premodern en Commander. It's currently being selled by the minimum price of € 0,06.
De Skycloud Expanse-kaart zou ten goede komen aan controledecks die afhankelijk zijn van witte en blauwe mana voor hun spreuken en vaardigheden. Hoewel het mana-fixing biedt voor die kleuren, zijn er betere opties zoals Hallowed Fountain of Glacial Fortress die meer flexibiliteit bieden en ongebruikt in het spel komen. Skycloud Expanse zou kunnen worden gespeeld in budgetdecks of in specifieke strategieën die extra manafixing vereisen, maar over het algemeen is het misschien niet de optimale keuze voor competitieve decks.
Waar te koop
![]() | TCG Player | 112 uni.
| € 0,06 | Bezoek de winkel |
![]() | Card Kingdom | 69 uni.
| € 0,44 | Bezoek de winkel |
![]() | Ebay.com | Bezoek de winkel | ||
![]() | Printing proxies | $ 0.75 | Bezoek de winkel |
*This site contains affiliate links for which we may be compensated
Groeperen op
Price alert ?
Alert me when price gets to
Price trend history

Prijsgeschiedenis
| Datum | Minimumprijs | Mediaanprijs | Decks |
|---|---|---|---|
| 2024-10-21 | 0.08 EUR | 0.60 EUR | 6 |
| 2024-10-28 | 0.08 EUR | 0.61 EUR | 3 |
| 2024-11-06 | 0.08 EUR | 0.61 EUR | 3 |
| 2024-11-11 | 0.08 EUR | 0.49 EUR | 5 |
| 2024-11-18 | 0.08 EUR | 0.55 EUR | 3 |
| 2024-11-25 | 0.08 EUR | 0.59 EUR | 8 |
| 2024-12-02 | 0.08 EUR | 0.69 EUR | 4 |
| 2024-12-09 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 6 |
| 2024-12-19 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 3 |
| 2024-12-23 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 5 |
| 2024-12-30 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 3 |
| 2025-01-01 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 3 |
| 2025-01-06 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 4 |
| 2025-01-13 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 7 |
| 2025-01-20 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 5 |
| 2025-01-27 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 5 |
| 2025-02-03 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 5 |
| 2025-02-10 | 0.09 EUR | 0.69 EUR | 5 |
| 2025-02-18 | 0.07 EUR | 0.68 EUR | 2 |
| 2025-04-27 | 0.09 EUR | 0.20 EUR | 4 |
| 2025-04-28 | 0.09 EUR | 0.64 EUR | 4 |
| 2025-05-06 | 0.10 EUR | 0.66 EUR | 3 |
| 2025-05-12 | 0.09 EUR | 0.92 EUR | 6 |
| 2025-05-19 | 0.09 EUR | 0.96 EUR | 10 |
| 2025-05-28 | 0.09 EUR | 0.98 EUR | 12 |
| 2025-06-03 | 0.10 EUR | 0.82 EUR | 10 |
| 2025-06-10 | 0.09 EUR | 0.97 EUR | 3 |
| 2025-06-17 | 0.08 EUR | 1.01 EUR | 5 |
| 2025-06-23 | 0.10 EUR | 1.00 EUR | 13 |
| 2025-07-01 | 0.08 EUR | 1.00 EUR | 4 |
| 2025-07-08 | 0.07 EUR | 0.19 EUR | 1 |
| 2025-07-15 | 0.08 EUR | 1.02 EUR | 7 |
| 2025-07-22 | 0.10 EUR | 1.01 EUR | 4 |
| 2025-07-29 | 0.08 EUR | 0.20 EUR | 4 |
| 2025-08-05 | 0.09 EUR | 0.19 EUR | 10 |
| 2025-08-12 | 0.08 EUR | 0.18 EUR | 3 |
| 2025-08-18 | 0.09 EUR | 0.82 EUR | 2 |
| 2025-08-25 | 0.07 EUR | 0.89 EUR | 1 |
| 2025-09-02 | 0.05 EUR | 0.88 EUR | 3 |
| 2025-09-09 | 0.06 EUR | 0.84 EUR | 1 |
| 2025-09-15 | 0.06 EUR | 1.73 EUR | 4 |
| 2025-09-23 | 0.05 EUR | 1.71 EUR | 8 |
| 2025-09-29 | 0.05 EUR | 1.48 EUR | 1 |
| 2025-10-06 | 0.06 EUR | 1.42 EUR | 2 |
| 2025-10-13 | 0.06 EUR | 1.36 EUR | 3 |
| 2025-10-20 | 0.05 EUR | 1.39 EUR | 2 |
| 2025-10-27 | 0.06 EUR | 1.30 EUR | 2 |
| 2025-11-03 | 0.05 EUR | 1.24 EUR | 5 |
| 2025-11-10 | 0.03 EUR | 1.26 EUR | 6 |
| 2025-11-18 | 0.07 EUR | 1.40 EUR | 2 |
| 2025-11-24 | 0.05 EUR | 1.45 EUR | 1 |
| 2025-12-03 | 0.04 EUR | 1.47 EUR | 2 |
| 2025-12-08 | 0.02 EUR | 1.43 EUR | 3 |
| 2025-12-15 | 0.03 EUR | 1.41 EUR | 1 |
| 2025-12-22 | 0.04 EUR | 1.37 EUR | 2 |
| 2025-12-29 | 0.04 EUR | 1.37 EUR | 1 |
| 2026-01-01 | 0.04 EUR | 0.49 EUR | 4 |
| 2026-01-05 | 0.04 EUR | 0.96 EUR | 6 |
| 2026-01-13 | 0.07 EUR | 1.28 EUR | 4 |
| 2026-01-20 | 0.09 EUR | 1.22 EUR | 5 |
| 2026-01-26 | 0.09 EUR | 1.16 EUR | 4 |
| 2026-02-02 | 0.08 EUR | 1.10 EUR | 2 |
| 2026-02-09 | 0.09 EUR | 1.07 EUR | 4 |
| 2026-02-16 | 0.09 EUR | 1.15 EUR | 7 |
| 2026-02-23 | 0.04 EUR | 1.25 EUR | 7 |
| 2026-03-02 | 0.02 EUR | 1.27 EUR | 3 |
| 2026-03-10 | 0.05 EUR | 1.38 EUR | 3 |
| 2026-03-16 | 0.01 EUR | 1.42 EUR | 3 |
| 2026-04-02 | 0.01 EUR | 1.36 EUR | 3 |
| 2026-04-07 | 0.01 EUR | 1.36 EUR | 3 |
| 2026-04-14 | 0.03 EUR | 1.38 EUR | 1 |
| 2026-04-23 | 0.02 EUR | 1.30 EUR | 1 |
| 2026-04-30 | 0.02 EUR | 1.36 EUR | 3 |
| 2026-05-05 | 0.03 EUR | 1.37 EUR | 3 |
| 2026-05-14 | 0.03 EUR | 1.30 EUR | 1 |
| 2026-05-20 | 0.06 EUR | 1.34 EUR | 0 |
| 2026-05-25 | 0.03 EUR | 1.40 EUR | 1 |
| 2026-06-01 | 0.01 EUR | 1.34 EUR | 3 |
| 2026-06-08 | 0.04 EUR | 1.33 EUR | 1 |
| 2026-06-15 | 0.04 EUR | 1.27 EUR | 1 |
| 2026-06-23 | 0.04 EUR | 1.33 EUR | 2 |
| 2026-06-29 | 0.04 EUR | 1.29 EUR | 0 |
| 2026-07-06 | 0.04 EUR | 1.11 EUR | 3 |
| 2026-07-13 | 0.04 EUR | 0.55 EUR | 0 |
| 2026-07-20 | 0.05 EUR | 0.88 EUR | 0 |
| 2026-07-27 | 0.06 EUR | 0.90 EUR | 2 |
| 2026-08-03 | 0.05 EUR | 0.97 EUR | 1 |
| 2026-08-10 | 0.03 EUR | 1.04 EUR | 2 |
| 2026-08-17 | 0.05 EUR | 1.04 EUR | 4 |
| 2026-08-24 | 0.06 EUR | 1.09 EUR | 2 |
| 2026-09-01 | 0.06 EUR | 1.09 EUR | 6 |
| 2026-09-07 | 0.01 EUR | 1.07 EUR | 6 |
| 2026-09-14 | 0.01 EUR | 1.11 EUR | 4 |
| 2026-09-27 | 0.06 EUR | 1.04 EUR | 17 |
| 2026-10-04 | 0.02 EUR | 1.21 EUR | 6 |
| 2026-10-10 | 0.03 EUR | 1.11 EUR | 6 |
| 2026-10-18 | 0.05 EUR | 1.07 EUR | 6 |
| 2026-10-22 | 0.06 EUR | 1.06 EUR | 6 |





Emoji-reacties
0
0 Reacties
Be the first to comment
Nothing here yet.
Veelgestelde vragen over Hemelwolk uitgestrektheid
What type of card is Hemelwolk uitgestrektheid?
Hemelwolk uitgestrektheid is a Land card in Magic: the Gathering MTG.
What is the effect of Hemelwolk uitgestrektheid?
{1}, {T}: Voeg {W}{U} toe.
What is the price of Hemelwolk uitgestrektheid?
Hemelwolk uitgestrektheid currently starts at € 0,06. See live prices from multiple sellers in the Where to buy section above.
What is the original set of Hemelwolk uitgestrektheid?
Hemelwolk uitgestrektheid was first released in the set Odyssey, illustrated by Rob Alexander.
What is the legality of Hemelwolk uitgestrektheid?
Legality depends on the tournament format -- Hemelwolk uitgestrektheid can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.
What are the competitive formats of Hemelwolk uitgestrektheid?
Hemelwolk uitgestrektheid sees competitive metagame play in 2 format(s): Premodern, Commander.
What cards are similar to Hemelwolk uitgestrektheid?
Kaarten vergelijkbaar met Hemelwolk uitgestrektheid opnemen Met sneeuw bedekt eiland, Snow-Covered Plains, Vlaktes. See the full list in the Similar cards section above.