The Salubrious Philosopher

Icons of mtg
The Salubrious Philosopher image
setminmtgo
-€ 0,000.0 tix
Icons of mtg
NaamThe Salubrious Philosopher
TypeLegendarisch wezen – slakadviseur
BeschrijvingAls je een kaart zou trekken, mag je in plaats daarvan kiezen voor mana basis, verwijdering of winconditie en kaarten van de bovenkant van je bibliotheek openleggen totdat je een kaart van de gekozen soort openlegt. Doe die kaart in je hand en leg deMeer zien
SetOnbekende gebeurtenis #RZ04x
WallpaperThe Salubrious Philosopher Crop image WallpaperDownload wallpaper
AfbeeldingThe Salubrious Philosopher Full hd imageAfbeelding downloaden
0%
Gebruikersscore (0)

Metatypes

Legality between formats

Inhoudsopgave

Over The Salubrious Philosopher

The Salubrious Philosopher, Legendarisch wezen – slakadviseur, voor het eerst uitgebracht in mei 2026 in de set Unknown Event.

De Salubrious Philosopher zou het beste passen in een langzaam, grindy Golgari (B/G) midrange- of controledeck dat is gebouwd met een zeer duidelijke kaarttypedichtheid, wat betekent een solide land/ramp-pakket (mana-basis), een hoge concentratie aan verwijderingsspreuken en een klein aantal dure finishers, zodat de mogelijkheid tot vervangende trekking consequent de exacte categorie 'leert' die je nodig hebt; het is vooral aantrekkelijk in Commander, waar herhaalbare kaartselectie op een legendarisch wezen waardevol is en games lang genoeg duren om gebruik te maken van meer dan 6 mana-winstvoorwaarden. In competitieve Constructed-formaten zou het echter waarschijnlijk te traag en inconsistent zijn vergeleken met efficiëntere opties zoals Grim Tutor, Demonic Tutor, Once Upon a Time (voor selectie) of zelfs Abundance (dat op dezelfde manier trekkingen vervangt en moeilijker te verwijderen is), en het concurreert met krachtige Golgari-basisproducten zoals Tireless Tracker, Sylvan Libra

Waar te koop

Seller imageEbay.com

Bezoek de winkel
Seller imageCardkingdom

Bezoek de winkel
Seller imagePrinting proxies

$ 0.75 Bezoek de winkel

*This site contains affiliate links for which we may be compensated

Groeperen op

Price alert ?

Alert me when price gets to

Price trend history

loading
Prijsgeschiedenis
DatumMinimumprijsMediaanprijs Decks
2026-05-090.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-140.00 EUR0.00 EUR 1
2026-05-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-05-250.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-080.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-150.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-230.00 EUR0.00 EUR 0
2026-06-290.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-060.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-130.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-200.00 EUR0.00 EUR 0
2026-07-270.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-030.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-100.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-170.00 EUR0.00 EUR 0
2026-08-240.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-010.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-070.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-140.00 EUR0.00 EUR 0
2026-09-270.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-040.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-100.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-180.00 EUR0.00 EUR 0
2026-10-210.00 EUR0.00 EUR 0

Emoji-reacties

0

0 Reacties

User profile image

Be the first to comment

Veelgestelde vragen over The Salubrious Philosopher

What type of card is The Salubrious Philosopher?

The Salubrious Philosopher is a Legendarisch wezen – slakadviseur card in Magic: the Gathering MTG.

What is the effect of The Salubrious Philosopher?

Als je een kaart zou trekken, mag je in plaats daarvan kiezen voor mana basis, verwijdering of winconditie en kaarten van de bovenkant van je bibliotheek openleggen totdat je een kaart van de gekozen soort openlegt. Doe die kaart in je hand en leg de rest in willekeurige volgorde onderop je bibliotheek. (Mana-basiskaarten voegen mana toe. Verwijderingskaarten zijn instant- en sorceryspreuken die schade kunnen toebrengen aan, vernietigen of verbannen van permanente kaarten van tegenstanders. Wincondities kosten 6 of meer mana.)

What is the original set of The Salubrious Philosopher?

The Salubrious Philosopher was first released in the set Unknown Event.

What is the legality of The Salubrious Philosopher?

Legality depends on the tournament format -- The Salubrious Philosopher can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.